Mükemmeli Aramayan Bir Yap Sürekliliini Koruyamaz

Firmamz 1996 ylnda bir eleman ile 20 metrekarelik bir dükkan da ticari hayatna balamtr. 1998 ylnda Yamanlar Teknik Hrdavat San. Tic. Ltd. ti ismini alarak kurumsal bir kimlie kavumutur. stikrarl ve düzenli çalma anlay ile u an 2016 yl sonu itibari le 15 bin metrekare alanda 15 bin çeit ürün ile hizmet vermektedir. Firmamzn buralara gelmesindeki baarlarn arkasnda gerçek verimlilik, yönetim sistemi, kaliteli ürün gam, eitimli insan gücü, gelimi teknoloji ve modern yönetim sistemleri uygulayarak daha fazla müteriye ulaarak en iyi hizmeti vermeyi hedeflemek vardr.

Firmamzda, faaliyet alanlar teknik hrdavat, el aletleri, inaat malzemeleri, elektrikli el aletleri, izolasyon, nalburiye, mobilya aksesuarlar, bahçe sulama ekipmanlar, i güvenlii ekipmanlar gibi ürün gruplar ile müterilerimize hizmet vermekteyiz. Bayiliini yaptmz markalarn bazlar Kale Kilit, Atlas Zmpara, zelta, Yaparlar, Meridyen, Makita, Akfix, Rtr Max, Yakar, Five Star, Dekor ve Karbosandr. Bu ürünlerdeki tercih sebeplerimiz kalite, müteri memnuniyeti, güvenilirlik asl amacmzdr.

Firmamz gibi müteri memnuniyetini ön planda tutan bulunduu bölgede güvenilir ve geni kitlelere ulaabilen i ortaklarmz ile çalmay tercih ediyoruz. Karadeniz Bölgesinde 2000 adet müteri kapasitesine sahip olan firmamz, her geçen gün i ortaklarmz artrmak ve son tüketiciye en hzl ekilde ulamay hedeflemektedir.